درباره هانی هیر

خانه/ درباره هانی هیر

معرفی هانی هیر

شرکت هانی هیر ( Honey Hair ) یکی از تولید کنندگان حرفه ای و صادر کننده لوازم خانگی برقی و مراقبت از مو مانند خشک کن مو، صاف کننده مو ، فرکننده ، سشوار و غیره است .

هانی هیر با اتکا به نیروی انسانی متخصص و جوان خود اقدام به تولید محصول کرده و به پشتوانه همین نیرو به یکی از بهترین شرکت ها در عرصه تولید محصولات برقی مراقبت از مو شده است.

این کارخانه در کشور چین واقع شده است. این کارخانه در یک مکان زیبای 15000 متر مربع واقع شده است که شامل 16 خط تولید ، 20 دستگاه تزریق و بهره وری روزانه بیش از 10 هزار قطعه است .

ما در سال های آینده رقابت بیشتری در بازار تولید خواهیم کرد.

استاندارد ها و بازار محصولات

تمام محصولات طراحی و اختراع شده توسط کارخانه ، به مشتریان بیش از 30 کشور از جمله آلمان، برزیل، کره، روسیه، آفریقای جنوبی، امریکا، ایران و غیره به فروش می رسد .

هانی هیر با استاندارد بین المللی تضمین کیفیت ISO 9001: 2000 و استاندارد BSCl تایید شده است؛ علاوه بر این ، تمام محصولات دارای تایید CE / GS / EMC / EMF / PAH / ERP / REACH / ROHS / CB / cTUVus هستند.

متخصصان هانی هیر همواره در نظر دارند تا بیشترین و بهترین کیفیت ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهند و از این رو تمامی محصولات شرکت هانی هیر دارای استانداردهای لازم در زمینه محصولات برقی مراقبت از مو میباشد.

هانی هیر ” اول مردم ” و ” زندگی یعنی کیفیت ” را به عنوان استاندارد و هدف تولید در نظر می گیرد .

ما مقدم تمام مشتریان خود از سراسر جهان را گرامی می داریم و آنها را برای پیوستن به خودمان دعوت می کنیم .