درباره تاچ بیوتی

خانه/ درباره تاچ بیوتی

درباره ی برند تاچ بیوتی چه می دانیم؟

تاریخچه تاچ بیوتی :

شرکت TOUCHBeauty (تاچ بیوتی) نام تجاری بین المللی با ثبت نام تجاری در انگلستان، ژاپن، هنگ کنگ و چین است.

این شرکت در سال 1999 تاسیس شد و ازآن زمان به طراحی، تحقیق و توسعه و ساخت دستگاه های زیبایی و مراقبت شخصی متمرکز شده است.

در سال 1999،TOUCHBeauty (تاچ بیوتی) اختراع اولین کرم ضد آفتاب را با استفاده ازاین شرکت آغاز کرد.

امروز TOUCHBeauty (تاچ بیوتی)  دارای شش دسته بندی محصول شامل مراقبت از بدن، مراقبت از بدن، مراقبت از مو، لوازم آرایشی، دستگاه های پدیکور/مانیکور و مراقبت ازمردان است. ما همیشه درحال توسعه تکنولوژی مدرن، نوآوری و شناخت جهانی هستیم.

TOUCHBeauty(تاچ بیوتی) به عنوان متخصص درزیبایی و مراقبت از دستگاه های شخصی دربیش از 80 کشور به رسمیت شناخته شده است.

تیم تحقیق و توسعه نوآور و حرفه ای

TOUCHBeauty (تاچ بیوتی) یک تیم تحقیق وتوسعه حرفه ای بابیش از50 متخصص دارد که برای بیش از170 حق اختراع مستقل فکری کارمی کند.ما اهمیت زیادی برای نوآوری های تکنولوژی مستقل داریم و به طور فعال ازحقوق مالکیت معنوی حمایت می کنیم.

ما به طور دائم دستگاه های حرفه ای زیبایی و شخصی را که از انتظارات مشتریان بالاتر است،توسعه میدهیم.

TOUCHBeauty (تاچ بیوتی) درصنایع خود با داشتن یک زنجیره تولید کامل وآزمایشگاه های آزمایشگاهی درصنعت برجسته است.ازموادخام به محصول نهایی در کارخانه، هر محصول با فرآیند تولید پیچیده و کنترل کیفیت دقیق می شود.

کنترل کیفیت

زمانی که تاچ بیوتی برای اولین بار محصول تقویت کننده پوست خود را به بازار عرضه کرد بسیاری از شرکتهای رقیب از تولید چنین محصولی شگفت زده شدند چرا که این محصول با تکنولوژی جدید و خلاقانه ی خود علاوه بر شادابی و افزایش اثربخشی کرم های مراقبتی پوست  موجب بازسازی لایه های تخریب شده پوست و فعالسازی سلولهای کلاژن ساز شده و پوست افراد را همانند کودکی تازه متولد شده نرم و روشن می‌کند.

تاچ بیوتی صنعت خود را، با داشتن یک زنجیره تولید کامل و آزمایشگاه های بسیار تخصصی صنعتی تایید شده توسط CNAS برجسته کرده است.

از زمانیکه مواد خام جهت تولید محصولات به کارخانه وارد می شوند تا زمان تولید محصول نهایی آن، هر محصول با فرآیندی بسیار دقیق و پیچیده مورد ارزیابی و کنترل کیفیت قرار می گیرد.

توسعه برند

TOUCHBeauty(تاچ بیوتی)  روابط حرفه ای با L’OREAL، Shiseido، Mary Kay و دیگر مارک های شناخته شده بین المللی برقرار کرده است و به عنوان یک شریک طولانی مدت و استراتژیک Sephora، Japan NITORI، Walmart و دیگر غول های خرده فروشی تبدیل شده است.

محصولات با کیفیت بالا، نوآوری مداوم و همکاری با افراد برجسته و مارک ها به ما کمک می کنند TOUCHBeauty(تاچ بیوتی)  را یک نام تجاری مشهور جهان معرفی کنیم.

ماموریت ما این است که خدمات ارزشمندی برای راه حل های مراقبت از زیبایی سالم برای همه فراهم کنیم.

چشم انداز ما این است که به طور مداوم رهبر صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی باشیم.

در آینده، TOUCHBeauty (تاچ بیوتی) به طور مداوم تاثیر برند را افزایش می دهد و به مردم کمک می کند که زیبایی خود را از درون احساس کنند.

 

شرکت ژینا کالا تنها نمایندگی رسمی شرکت تاچ بیوتی در ایران میباشد.