دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

یکی از مهمترین پارامترها برای انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد توسط مشتریان هزینه لیزر است.

انجام لیزر در کلینیک های لیزر موهای زائد به دفعات و بر اساس نوع پوست و موهای زائد انجام میشود

همچنین هزینه آن گاهاً زیاد خواهد بود.

اما استفاده از دستگاه لیزر خانگی به جهت امکان استفاده چندباره از آن و نداشتن محدودیت در استفاده دارای مزیتی است که مشتری را به خرید آن تشویق مینماید.

در واقع قیمت انجام لیزر با استفاده از دستگاه لیزر خانگی بسیار مقرون به صرفه است.

چراکه با خریداری یک عدد دستگاه لیزر موهای زائد خانگی فرد امکان استفاده از آن در قسمت های مختلف بدن و همچنین استفاده چند نفر به صورت هم زمان را دارا خواهد بود.

همین امر موجب محبوبیت دستگاه لیزر موهای زائد خانگی در میان مشتریان شده.

شما نیز می توانید این دستگاه را از طریق همین سایت سفارش دهید.

لیزر خانگی یک تکنولوژی جدید میباشد که به شما این امکان را میدهد تا نیازهای خود را بدون صرف وقت و هزینه ی اضافی در خانه برطرف سازید.در گذشته شما برای انجام این فرآیند باید به مراکز تخصصی نظیر کلینیک های پوست و مو مراجعه میکردید تا بتوانید این عمل را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با صرف هزینه های زیاد انجام دهید.به لطف پیشرفت تکنولوژی شما امروزه میتوانید با خرید دستگاه های لیزر خانگی اقدام به لیزر موهای زائد خود کنید.

عملکرد این دستگاه ها بسیار پیشرفته بوده و همانند تجهیزات چند هزار دلاری کیلینیک ها میباشد.

با این تفاوت که در وقت و هزینه ای شما صرفه جویی میشود.

عملکرد لیزر خانگی در ابتدا این سردرگمی را ایجاد میکرد که به میزان دستگاه های لیزر پیشرفته بازدهی نداشته باشد.

ولی امروز شاهد آن هستیم که دستگاه های لیزر خانگی به راحتی پاسخگوی بسیاری از نیازها میباشند.

عملکرد دستگاه لیزر موهای زائد

به طور کلیعملکرد دستگاه لیزر به گونه ای می باشد که طیف مشخصی از نور را به پوست می تاباند و باعث از بین بردن موهای زائد میشود.

امروزه دو تکنولوژی در دستگاه های لیزر خانگی مورد استفاده قرار گرفته است.

تکنولوژیIPL :

نور تشدید شده پالسی است و در واقع این دستگاه ها لیزر واقعی نمی باشند.

IPL یک طیف گسترده ی نور می باشند که شدت بالایی دارند.

با استفاده از عدسی های خاص میزان نوری که باید به پوست برسد تنظیم می شود.

به علت قیمت پایینتر تکنولوژی IPL نسبت به لیزرها در اکثر کلینیکها و سالنهای زیبایی شاهد همین نوع دستگاه هستیم.

تکنولوژی لیزر دایود: دستگاه لیزر موهای زائد

لیزر نوری تک رنگ و تک طول موج به شدت متمرکز شده می باشد که این امکان را فراهم می سازد که اشعه لیزر با کمترین آسیب به بافت های اطراف ریشه مو، بصورت کامل و اختصاصی ریشه مو را تحت تاثیر قرار دهد و فولیکول های آن را بصورت دائمی غیر فعال کند. بررسی‌ها و مطالعات بالینی منتشر شده حاکی از این بوده‌اند که لیزرها مؤثرتر و کارآمدتر از IPL هستند و برای درمان موهای زائد با IPL تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه‌ی مطلوب بسیار بیشتر از تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای درمان موهای زائد با لیزر است.

اقدمات مورد نیاز قبل از انجام لیزر موهای زائد

فارغ از اینکه شما از تجیزات پیشرفته کلینیک ها و یا موبرهای خانگی برای لیزر درمانی استفاده می کنید توجه به نکات مهم قبل از آن بسیار ضروری می باشد. اینکه چه نوع پوستی دارید و یا رنگ موهای شما جز کدام دسته از رنگ ها می باشد بسیار مهم است زیرا کسانی که دارای رنگ دانه های مشکلی می باشند به مراتب کار راحت تری نسبت به رنگ های روشن دارند.

حتی پوست های روشن اثر پذیری بیشتری نسبت به لیزر نسبت به پوست های تیره نشان می دهند.

خانم های باردار و یا شیرده باید بسیار دقت داشته باشند که قبل از اقدام به استفاده از لیزری خانگی حتما با یک فرد متخصص در ارتباط باشند زیرا ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای آنها به همراه داشته باشد. استفاده از عینک های مخصوص در استفاده از دستگاه های ای پی ال بسیار حائز اهمیت می باشد اکثرا در هنگام خرید این دستگاه ها آموزش هایی در قالب دفترچه های مخصوص قرار دارد که روش استفاده را برای شما به طور کامل توضیح می دهد .

در انتها باید به این نکته توجه داشت که قبل از استفاده از لیزر خانگی نوع نیاز خود از آن را مشخص کنید چون برخی از دستگاه ها فقط برای استفاده در ناحیه تناسلی می باشد در حالی که برخی دیگر فقط بر روی صورت استفاده می شود و اینکه حتما قبل از استفاده پوست خود را شسته و آن را خشک نمایید و از مواد آرایشی استفاده نکنید و حد الامکان تا یک روز پس از فرآیند لیزر نیز پوست خود را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

ژینا کالا
ارسال دیدگاه