فیس براش چیست؟

فیس براش چیست؟

فیس براش چیست؟

فیس براش چیست؟

فیس براش سیلیکونی و فیس براش مویی فیس براش سیلیکونی کارینا ست فیس براش چرخشی

یکی از اتفاقاتی که به مرور زمان برای پوست افراد رخ می دهد و میزان آن در میان انسان ها کم و زیاد می شود، از بین رفتن درخشندگی پوست به ویژه پوست صورت است که بیشتر در تماس با شرایط آب و هوایی و آلودگی های هوا قرار دارد.از طرفی تیره شدن پوست در خانم ها به مراتب چند برابر آقایان است زیرا خانم ها از مواد آرایشی استفاده می کنند که همین امر سبب می شود به مرور زمان این موارد وارد روزنه های پوستی شده و با مسدود کردن روزنه ها، سدی برای تنفس پوست شده و سلول های پوست خواهد مرد.لذا پاکسازی پوست برای حذف این مواد اضافی از روی پوست و همچنین برای حذف سلول های مرده، ضروری بوده و منجر به بازگشت شفافیت و درخشندگی پوست خواهد شد.

فیس‎براش یک دستگاه برقی برای شستشوی صورت شماست.

کارکرد این دستگاه به دو صورت قابل شارژ و باطری خور است.

در بعضی از این دستگاه‎ها سری دستگاه به چرخش در می‎آید.

در بعضی موارد دستگاه حالت لرزشی یا ویبراتوری دارد.

در هر دو صورت چون حرکات سری دستگاه تکرار شونده هستند نتایج فوق‎العاده‎ای دیده می‎شود.

فیس براش تاچ بیوتی در مقابل آب مقاومت زیادی دارد.

حرکت براش روی پوست باعث خروج آلودگیها و چربی ‎های اضافه از سطح پوست و همچنین منافذ پوستی میشود. تنوع در براش‎های این دستگاه برای افراد با انواع مختلف پوست اجازه استفاده بهینه شده و متناسب با شرایط پوستی خودشان را فراهم می‎کند.

مزایای استفاده از فیس براش و یا برس پاکسازی صورت 

استفاده از فیس براش مزایای زیادی برای همه افراد دارد. ابتدایی ترین مزیت استفاده از فیس براش تاچ بیوتی شستشوی روزانه کامل پوست می­باشد.

شستشو با فیس براش شش برابر موثرتر از حالت دستی است.

این امر باعث جلوگیری از شیوع جوش‎های پوستی و از بین رفتن کدری پوست می‎شود.

شستشوی روزانه مراتب و لایه برداری هفتگی با ازبین بردن بافت مرده سطح پوست و افزایش خون‎رسانی به این بافت،کلاژن سازی را تحریک می‎کند که باعث ظاهری بشاش و درخشان در سطح پوست می‎شود.در آقایان بیشتر مشکل با موهای در حال رشد و زیر پوستی است. گاها این مشکل در خانم ها با موهای زائد صورت هم دیده می‎شود.در بعضی موارد راه فولیکول‎های مو بسته می شود که باعث ایجاد جوش و آکنه خواهد شد.

لایه برداری از پوست، موها را از زیر پوست خارج کرده و از بین بردن آنها را امکان پذیر میکند.

یکی از مزایای دیگر استفاده از فیس براش تاچ بیوتی این است که کار لایه برداری پوست شما را هم انجام می دهد. به همین دلیل نیازی به هزینه مالی و زمانی اضافه برای مراجعه به کلینیک‎های پوستی برای انجام لایه برداری نیست.

آیا فیس براش باعث جوش زدن میشود؟

بعضی افراد، عموما با پوست نرمال و بدون آکنه، تجربه جوش زدن با شروع استفاده از فیس براش را داشته‌اند.

اگر جوشها ریز و سطحی باشند طبیعی است. در واقع لایه مرده پوست شما در حال از بین رفتن است و همزمان ممکن است جوشهای عمیق پوستی کمی به سطح بیایند و به شکل جوش‌های ریز دیده شوند؛ پس استفاده از دستگاه را ادامه دهید.

طی 2 الی 3 هفته بعد از شروع که پاکسازی اولیه منافذ پوستی شما انجام شد، جوش‌ها از بین می روند و به طور کلی پوستتان کمتر در معرض شیوع جوش قرار خواهد گرفت. ولی افرادی که مراحل درمان دارویی جوش را طی می‎کنند به علت خشکی و نازک شدن پوستشان بهتر است از فیس براش استفاده نکنند.

همچنین افراد با جوش‎های فعال باید از استفاده از دستگاه بپرهیزند.

چقدر و چطور از فیس براش استفاده کنیم؟

استفاده بیش از حد از فیس براش می تواند باعث به هم خوردن PH طبیعی پوست و از بین رفتن چربی مفید آن شود.

پس مصرف بیشتر از روزی یکبار از آن توصیه نمی‎شود. تعادل را رعایت کنید! بعد از استفاده از فیس براش و شستشوی صورتتان با این دستگاه چربی های پوست شما به کلی شستشو شده‎اند.

لذا اگر از آبرسان و مرطوب کننده استفاده نشود،غدد مولد سبیوم شروع به تولید و ترشح چربی بیشتر خواهند کرد.

پس حتما بعد از شستشوی صورت با فیس براش از مرطوب کننده یا کرم آبرسان متناسب با پوستتان استفاده کنید.

نگهداری از دستگاه

بهترین روش برای نگهداری از دستگاه فیس براش تاچ بیوتی قرار دادن آن خارج از محیط‌های مرطوب مانند حمام استبهتر است بعد از ‎هربار استفاده از دستگاه،  براش ها را از آن جدا کنید و آنها را بشوریدسپس خارج از محیط مرطوب قرار دهید تا خشک شوند. اگر همراه با یکی از اعضای خانواده‌تان بطور مشترک از یک دستگاه استفاده میکنید، حتما هر فرد سری اختصاصی خودش را داشته باشد. اگر دستگاه فیس براشتان باطری دار است، بعد از هربار استفاده زیر آب، در محفظه باطری را باز کنید و در صورت نم‎دار بودن، باطری ها خارج شوند، محفظه باطری و باطری‎ها خشک شوند، تا دستگاه برای استفاده‎های بعدی آماده باشد.

بهترین مارک فیس براش ، فیس براش خوبه؟ ، فیس براش دستی ، فیس براش دستی سیلیکونی ، بدن ،  برس پاکسازی ، بهترین مارک فیس براش ، پوست ، تاچ بیوتی ، جوانسازی، جوش ، جوش سرسیاه ،  چین و چروک ، ژیناکالا ، صورت، فروشگاه اینترنتی ، فیس براش ، فیس براش خوبه؟ ، فیس براش دستی ، فیس براش دستی سیلیکونی ، لک ،  مراقبت از پوست ، هانی هیر ، ست پاکسازی صورت ، قیمت فیس براش سیلیکونی ، بهترین فیس براش ،

 خرید فیس براش دستی سیلیکونی فیس براش چیست؟

ژینا کالا
ارسال دیدگاه